• polska wersja językowa
  • angielska wersja językowa
  • niemiecka wersja językowa

GdzieAuto.pl

Prosty i przejrzysty Panel

Dokładne raporty stanu pojazdu

Wykresy zużycia paliwa, prędkości itp.

Możliwość personalizacji usługi

Graficzna prezentacja przebytej drogi

Dowiedz się co możemy Ci zaoferować

Zobacz kto skorzysta na naszych usługach.

Gdzieauto.pl to usługa w której skład wchodzą dwa sprzężone ze sobą systemy. Na system składa się struktura fizyczna oraz centrum przetwarzania danych. Urządzenia które możesz u nasz kupić należą do fizycznej struktury systemu do której oprócz nich należy również sieć GSM.

System korzysta ze struktury sieci komórkowej wykorzystując do przesyłu danych protokół GPRS. Moduły pozycjonujące które Państwo u nas nabędziecie mają za zadanie spozycjonowanie samochodu oraz odebranie i przygotowanie do wysłania innych danych. Na te dodatkowe dane mogą składać się np. ilość obrotów silnika, ilość paliwa, prędkość pojazdu oraz dodatkowe wybrane przez klienta. Gdy pakiet informacji jest gotowy następuje jego przesłanie do naszego centrum przetwarzania informacji. W naszej serwerowni dane te są przetwarzane, archiwizowane i umieszczane w profilu każdego z klientów. Dostęp do nich jest możliwy przez ww. panel zarządzania klienta w każdym miejscu świata z dowolnej przeglądarki internetowej. Panel zarządzania dostępny jest pod adresem www.gdzieuto.pl.

Jedną z zalet naszej usługi jest całodobowy dostęp do zarchiwizowanych danych na temat pojazdów, tras jakie przebyły oraz innych parametrów o których wspomniano wyżej. Koleją zaletą jest to że nawet gdy pojazd aktualnie nie znajduje się w zasięgu sieci telefonii komórkowej moduł naszej firmy i tak gromadzi dane. Gdy tylko znajdzie się ponownie w zasięgu przesyła wcześniej zgromadzone dane.

Kolejną zaletą jest bezpieczeństwo, nasza usługa pozwala w każdym miejscu świata sprawdzić gdzie w danym momencie znajduje się nasz samochód lub samochody naszej firmy.

Jednak największym atutem całej usługi gdzieauto.pl jest prostota jej obsługi. Panel zarządzania jest skonstruowany tak by maksymalnie uprościć jego obsługę tak by zaoszczędzić Twój czas.